Par mums

Firma „Intra” Latvijā pastāv kopš 1994. gada, kad tika reģistrēta pirmā kompānija ar šādu nosaukumu. Firmas pamatdarbība ir saistīta ar būvniecību, projektēšanu, tehniski sarežģītu ēku un būvju funkcionalitātes nodrošināšanu, kā arī aprīkojuma un sistēmu ražošanu un to piegādi. „Intra” specializējas uz tehniski komplicētu pasūtījumu izpildi, itin bieži saviem klientiem piedāvā ne tikai būvniecības un montāžas darbus, bet arī radošus inženiertehniskus  projektēšanas risinājumus.

Sākotnēji „Intra” bija gāzes un siltumapgādes sistēmu montāžas firma. Kompānijas dibinātāji Juris Upmacis un Aldis Bucens ir diplomēti inženieri ar speciālo izglītību ēku funkcionalitātes nodrošināšanas sfērā un ar darba pieredzi atbilstošajās nozarēs no 1978. gada. Celtniecības tirgus šaurība 90. gadu sākumā ļāva firmai paplašināt pakalpojumu spektru – „Intra” veica gāzes, siltuma, ūdens un kanalizācijas sistēmu būvniecības darbus. Drīz vien „Intra” pārvērtās par universālu kompāniju, kurā strādā augsti kvalificētie speciālisti un strādnieki inženierkomunikāciju būvniecības jomā. Turklāt firmas paspārnē radās vēl dažas kompānijas, kuras ir apvienotas holdinga struktūrā.

Tajā pašā gadā „Intra” sāka ražot gāzes regulēšanas punktus (GRP) ražošanas, komunālajiem un sadzīves patērētājiem. GRP ražošana tika organizēta, lai samazinātu šāda aprīkojuma piegādes termiņus un garantētu klientiem kvalitāti un drošību. Tādēļ „Intra GT” pasūtītāju loks patlaban aptver visu republikas teritoriju un daudzveidīgu uzņēmumu spektru – no a/s „Latvijas Gāze” līdz nelielām organizācijām, kuru specialitāte ir tīklu un dabasgāzes ierīču montāža.

Darbības strukturēšana vairākos virzienos pārvērta firmu „Intra” mūsdienu holdingā, kura mērķis ir klientu apkalpošana atbilstoši augstiem standartiem un klientu apmierinātība.

Galvenā firmas iezīme ir kompleksu tehnisko risinājumu piedāvājums un pakalpojumu daudzveidība. Vadības funkciju apvienošana holdinga ietvaros paaugstina visu uzņēmumu darba efektivitāti.

Patlaban „Intra” lielākoties apkalpo korporatīvos pasūtītājus. Firma dinamiski attīstās, attīsta inženiertehnisko potenciālu un īsteno arvien sarežģītākus projektus, kas paver jaunas iespējas mūsdienu tehnoloģiju attīstībā.

Struktūra

Juris Upmacis
Valdes priekšsēdētājs
Īpašnieks
Žanis Nikolajevs
Intra GT
Valdes loceklis
Ražotnes vadītājs
Romāns Žarovs
Intra Serviss
Valdes loceklis
Tirdzniecības vadītājs

Licences un sertifikāti

Sadarbības partneri

 

Mūsu vaļasprieks

„Intras” speciālistu karjeras pamatā ir neformālas līderisma iezīmes un atbildība par pieņemtajiem lēmumiem. Turklāt to attīstām ne tikai darbā, bet arī atpūtā. Korporatīvajos pasākumos mūsu līdzstrādnieki var parādīt savus talantus, spēj sevi apliecināt un ieinteresēt kolektīvu. Tieši tā cilvēki var just „Intras” pievilcības principu: universālisms – organizācija, kas apvieno dažādas cilvēku iezīmes; profesionālisms – konkrēti izpildītāji, kas realizē sevi interesantā, radošā darbībā.

„Intra” vadītājs Juris Upmacis saka: „Mēs zinām, ka labas domas var rasties tikai „svaigās galvās”. Tādēļ cenšamies regulāri izvēdināt mūsu līdzstrādnieku galvas.”

Vakances

„Intra” ir cilvēku kolektīvs, kam darbā un dzīvē svarīga nozīme ir rezultāta panākšana un pastāvīga attīstība. Šeit darbiniekiem nenosaka darba algas griestus – viņiem piedāvā patstāvību plānošanā un ienākumu nodrošināšanā. Firmā ir radīta darba apmaksas sistēma, kas nodrošina darbu rezultātus un atbalsta speciālistu un strādnieku iniciatīvu un efektivitāti.

Vadošo kompānijas inženieru darba stāžs firmā „Intra” ir vairāk nekā 10 gadu. Tieši viņi ir korporatīvās kultūras un „Intras” filozofijas nesēji, kuri nosaka psiholoģisko klimatu kolektīvā. Struktūrvienību vadītāji patstāvīgi izvēlas sev padotos, palīdzot iesācējiem ātrāk adaptēties un parādīt savas labākās īpašības. Darba nosacījumi kompānijā pastāvīgi pilnveidojas. „Intra” saviem darbiniekiem palīdz paaugstināt profesionālo kvalifikāciju, kā arī risināt sadzīves problēmas.

Ja jūs saista:

  • darba alga par padarīto, bez administratīviem ierobežojumiem,
  • sociālās garantijas,
  • interesants un auglīgs darbs perspektīvā nozarē un kompānijā, kas ir atzīts tirgus līderis,
  • draudzīgs un stabils kolektīvs,
  • pastāvīga profesionāla izaugsme

Piebiedrojieties „Intras” komandai!

Nosūti lūdzu savu vakances pieprasījumu

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Kontakti

Jūrkalnes iela 15,
Rīga, LV-1046
E-mail: Birojs
Tālrunis: + 371 67 557 584

© Copyright - INTRA